ONE and ONLY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike 1.6
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
IP NASIH SERVERA: DD2 Latin America: 191.96.4.56:27015
de_dust2: 193.192.58.66:27020 , COD:MW2 Gama : 193.192.58.216:27021
DM: 193.192.58.53:27021
Cod:MW3 BETA : 193.192.59.222:27083 , Cod:MW3 ALPHA : 193.192.58.116:44444
http://www.oneandonly-cs.info/

 

 Travian - comx speed server

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
StfU.No0bzz

StfU.No0bzz


Broj poruka : 139
Points : 222
Reputation : 21
Datum upisa : 03.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Kraljevo

Travian - comx speed server  Empty
PočaljiNaslov: Travian - comx speed server    Travian - comx speed server  I_icon_minitimeSre Okt 19, 2011 8:52 am

Evo ako je neko raspolozen da igra travian, engleski speed server, poceo je jutros .. T4 je verzija, za sada ima 8000 prijavljenih, imace ih uskoro mnogo vise Cool ima i nasih dosta, na skoro svim kordinatama prave iskljucivo nase saveze da gazimo sve redom Very Happy zato ko hoce ima link pa na reganje cheers

http://www.travian.com/?uc=comx_4474 link preko kojeg da se registrujete Very Happy

kamannnnnnnnnnn Smile
Nazad na vrh Ići dole
john r@mbo

john r@mbo


Broj poruka : 1091
Points : 1919
Reputation : 124
Datum upisa : 18.09.2011
Godina : 43

Travian - comx speed server  Empty
PočaljiNaslov: Re: Travian - comx speed server    Travian - comx speed server  I_icon_minitimeSre Okt 19, 2011 9:41 am

Objasni nam kakva je to igra ili sta je vec !?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.oneandonly-cs.info
StfU.No0bzz

StfU.No0bzz


Broj poruka : 139
Points : 222
Reputation : 21
Datum upisa : 03.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Kraljevo

Travian - comx speed server  Empty
PočaljiNaslov: Re: Travian - comx speed server    Travian - comx speed server  I_icon_minitimeSre Okt 19, 2011 10:16 am

Pa ovako matori, na pocetku dobijes jedno selo, treba da ga gradis polako, razvijas resurse, pa onda gradis unutra gradjevine kao sto su kasarna, stala, rezidencija itd.. onda pravis vojsku (off ili deff sta te vise zanima), pljackas druge, pravis sve vecu vojsku.. stices kulturne poene pa zatim pravis nova sela i njih razvijas, udjes u neku alijansu jer je ovo timska igrica, nista ne moze sam pojedinac da uradi .. kasnije se osvajaju artovi koji ti pomazu u raznim stvarima, i na kraju cilj igrice je da se napravi svetsko cudo a do toga ima dosta Smile



ovako izgleda, imas jos snimaka na YT da pogledas ako te zanima Smile ako zelis da pocnes onda bolje pocni na neki nas spor server, rs3 je poceo pre 2-3 dana pa vezbaj tamo, ovde ces tesko da se uklopis jer nemas iskustva Smile
Nazad na vrh Ići dole
joemadness

joemadness


Broj poruka : 111
Points : 161
Reputation : 4
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 49
Lokacija : Rumenka

Travian - comx speed server  Empty
PočaljiNaslov: nikad vise   Travian - comx speed server  I_icon_minitimeSre Okt 19, 2011 8:00 pm

Ovu igru sam igro pre dve godine i rekao sebi nikad vise.
Posle nje sam presao na plemena koji su mnogo bolji od travijana i evo peglam na serveru vec dve godine.Kad zavrsim ovaj server koji trenutno igam ni to vise necu igrati.To su igrice zbog kojih nekad moras ustati i nocu da bi poslao napad sto je van svake pameti.Naravno,i to mi se desavalo i to sve zbog ostalih koji su takodje davali sve od sebe.
Ma uzas,nemojte to igrati to je bolest.
Nazad na vrh Ići dole
ZI-ZU

ZI-ZU


Broj poruka : 83
Points : 139
Reputation : 3
Datum upisa : 06.01.2012
Godina : 26
Lokacija : ZVORNIK REPUBLIKA SRPSKA

Travian - comx speed server  Empty
PočaljiNaslov: Re: Travian - comx speed server    Travian - comx speed server  I_icon_minitimeSre Jan 25, 2012 7:35 am

e ovako igram takodje travian na nasem serveru stfu nobbz je igrao sa nama ali je obrisao nalog a joemadnes jesi ti igrao rs4 i jesi dao nalog nekom
Nazad na vrh Ići dole
joemadness

joemadness


Broj poruka : 111
Points : 161
Reputation : 4
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 49
Lokacija : Rumenka

Travian - comx speed server  Empty
PočaljiNaslov: Re: Travian - comx speed server    Travian - comx speed server  I_icon_minitimeSre Jan 25, 2012 9:57 pm

jesam poceo sam ga pa sam batalio,hteo sam da probam ali mi se smucilo.Neki lik igra na mom nalogu sad.
Nazad na vrh Ići dole
ZI-ZU

ZI-ZU


Broj poruka : 83
Points : 139
Reputation : 3
Datum upisa : 06.01.2012
Godina : 26
Lokacija : ZVORNIK REPUBLIKA SRPSKA

Travian - comx speed server  Empty
PočaljiNaslov: Re: Travian - comx speed server    Travian - comx speed server  I_icon_minitimeSre Jan 25, 2012 11:37 pm

heheheh pa pitam zato sto je moj rodjak uzeo tvoj nalog al ne igra vise ni on tako da je tvoj nalog obrisan on se zvao sablja pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Travian - comx speed server  Empty
PočaljiNaslov: Re: Travian - comx speed server    Travian - comx speed server  I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Travian - comx speed server
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» TRAVIAN SPEED 3X
» Prijava za admina na ONE and ONLY DM new server :)
» Ne mogu udjem na nijedan Server ?!
» Pitanje vezano za alpha server
» Ako si bust server ostavi svoje podatke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ONE and ONLY :: SPAM SEKCIJA - RAZNO :: ONE and ONLY CAFFE-
Skoči na: