ONE and ONLY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike 1.6
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
IP NASIH SERVERA: DD2 Latin America: 191.96.4.56:27015
de_dust2: 193.192.58.66:27020 , COD:MW2 Gama : 193.192.58.216:27021
DM: 193.192.58.53:27021
Cod:MW3 BETA : 193.192.59.222:27083 , Cod:MW3 ALPHA : 193.192.58.116:44444
http://www.oneandonly-cs.info/

 

 Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
LAB™Драгана

LAB™Драгана


Broj poruka : 401
Points : 282
Reputation : -259
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Суботица, Србија

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:40 am

Napišem porukicu bajketu danas: SLIKAJTE SE! Zovite me u toku dana, izveštavajte me, nisam tamo ali psihički sam uz vas! Very Happy
Nakon 6 minuta, stižu mi poruke sa 6 različitih nepoznatih brojeva, ja gledam twf, kad ja tamo a ono međutim...
maLeSH. JE UZ TEBE...
I skull je uz tebe...
I Obelix je uz tebe...
I SicK ZniK je uz tebe.. Smile
Onda Bajke: Hhh
I Tigar pomera planinu je uz tebe...
JA PATOS Very Happy I zove me Tigar, i druga polovina razgovora je išla ovako nekako.. :
Glas001.mp3
E da, onda me je Tigar obavestio da je i Run bitch uz mene Very Happy

E ONDA
Ja, besna na Bakija što mi nije javio ranije za skup šaljem mu poruku i odlazim pod tuš, taman krenem posle da sušim kosu kad ono zove me čovek, ja odbijem Very Happy Zove me Čarubdžić i ja se javim kad ono Baki Very Happy I zovu me ljudi u NS, kao doći će čovek po mene, i ja onako ''Ma nema šanse sad''.. I ja se u međuvremenu predomislim, pošalju mi broj njegov i mi tu počnemo da se dogovaramo, i ja bih došla i on bi me i vratio nego su njega ispalili neki likovi pa nije mogao doći :/ ALI ovom prilikom želim da se zahvalim KOMANDANTU - Nenadu što je bar želeo i pokušao da mi pomogne, i dogovorili smo se on i ja nešto za sledeći skup tako da nemoj da mi ne javite! Very Happy Aliii Baki ludača naša se odvalio kao stoka, i ja sam njemu rekla da neću doći ali on to nije preneo Tigru i ostaloj ekipici tako da su oni mene čekali... I zove mene Tigar, opet razgovor, ovog puta iz dva dela ali opet nedostaje početak...
Počela sam ja odavno da snimam Mare.. Very Happy
Glas003.mp3
I da, kod ovog drugog razgovora ja sam tu već bila kod drugarice pa sam morala da se kontrolišem i da pazim šta pričam jer joj je burazer bio tamo Very Happy
Glas004.mp3
U suštini, ja sam krenula u SU da me komandant doveze, i nisam uopšte planirala mojima da kažem gde idem tj. nisam ni rekla TJ. SLAGALA SAM IH rekla sam da idem da kupim nešto pa posle kod ortakinje, oni su mi poverovali naravno Very Happy Ne znam zbog čega je to bitno uopšte za ovu priču ali nema veze Very Happy
SUŠTINA JE da ja nisam bila na okupljanju, ali hvala vam stvarno momci nadoknadili ste mi to, zabavljali ste me bukvalno ceo dan, osećala sam se kao da sam bila sa vama tamo, i stvarno SVAKA VAM ČAST ulepšali ste mi dan! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Danguba

Danguba


Broj poruka : 70
Points : 97
Reputation : 0
Datum upisa : 06.10.2011

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:46 am

Ti si mala kriticnaaaaaaaa.... Ladno si sacuvala sve... Sutra ces nam slati slike gde si gola mms-om,sto posto ahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Danguba

Danguba


Broj poruka : 70
Points : 97
Reputation : 0
Datum upisa : 06.10.2011

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:49 am

"Aliii Baki ludača naša se odvalio kao stoka, i ja sam njemu rekla da neću doći ali on to nije preneo Tigru i ostaloj ekipici tako da su oni mene čekali.."

Za ovo smo te palili,odavno smo mi bili u vozu :DDDDD
Nazad na vrh Ići dole
LAB™Драгана

LAB™Драгана


Broj poruka : 401
Points : 282
Reputation : -259
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Суботица, Србија

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:51 am

Hahahahhahahahahahahh a baš tolika *srce nisam Very Happy
Pa to zato što želim da mi ovaj dan ostane u sećanju, htela da bežim od kuće breee alooo Very Happy

AHAHAHAHHAHAHAHAH BOŽEEEEEEEE, ZA TO ĆU VAM SE ODUŽITI NA SLEDEĆEM SKUPU! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Danguba

Danguba


Broj poruka : 70
Points : 97
Reputation : 0
Datum upisa : 06.10.2011

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:53 am

Dragana kontrolisi se,jos ce nam tvoji roditelji poslati muriju na vrata...
Nazad na vrh Ići dole
LAB™Драгана

LAB™Драгана


Broj poruka : 401
Points : 282
Reputation : -259
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Суботица, Србија

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:56 am

Hahah ma jok bre, došla oko 10 kući ništa me pitali nisu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Danguba

Danguba


Broj poruka : 70
Points : 97
Reputation : 0
Datum upisa : 06.10.2011

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:57 am

Murija sve cita,ja nisam ni bio u Ns,ne znam ni ko su ovi ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
LAB™Драгана

LAB™Драгана


Broj poruka : 401
Points : 282
Reputation : -259
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Суботица, Србија

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:58 am

Koji NS? Jel to na jugu dole ili..?
Nazad na vrh Ići dole
Danguba

Danguba


Broj poruka : 70
Points : 97
Reputation : 0
Datum upisa : 06.10.2011

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 11:02 am

Donji Ljubis
Nazad na vrh Ići dole
LAB™Драгана

LAB™Драгана


Broj poruka : 401
Points : 282
Reputation : -259
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Суботица, Србија

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 11:05 am

Moj prijateljski savet vam je da promenite brojeve telefona Wink
Nazad na vrh Ići dole
B@JKE21

B@JKE21


Broj poruka : 116
Points : 136
Reputation : -45
Datum upisa : 18.09.2011
Godina : 40
Lokacija : Novi Beograd

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 11:10 am

Samo bez uznemiravanja ima ovde i Ozbiljnih!! Basketball
Nazad na vrh Ići dole
LAB™Драгана

LAB™Драгана


Broj poruka : 401
Points : 282
Reputation : -259
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Суботица, Србија

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 11:14 am

Ma nee, trenutno mi se čini da ću se okomiti na 2 a to su malesh i obeLJiks Very Happy A u međuvremenu ću da smaram ostale hh Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
KOMANDANT




Broj poruka : 29
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi sad

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 3:18 pm

Nebi valjalo to za smaranje jel usi cu da pocupam onda i nista od brm brm : ))
Nazad na vrh Ići dole
LAB™Драгана

LAB™Драгана


Broj poruka : 401
Points : 282
Reputation : -259
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Суботица, Србија

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:11 pm

Hahah ma jok nisam na tebe mislila, nego na ove što su ''uz mene'' lol Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BaKi[sexoman]P*F*C*

BaKi[sexoman]P*F*C*


Broj poruka : 23
Points : 53
Reputation : 0
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 37
Lokacija : Novi Sad

Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitimeSub Nov 12, 2011 10:13 pm

Tako je Bajke ima nas i oybiljnih hahahahahahahhaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D   Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da vam iznesem čitavu situaciju, samo zbog Dangube inače ne bih :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ban zbog glupog bag-a u igrici :D hahahaha
» KONKURS ZA ADMINE (SAMO ZA STALNE IGRACE)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ONE and ONLY :: SPAM SEKCIJA - RAZNO :: ONE and ONLY CAFFE-
Skoči na: