ONE and ONLY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike 1.6
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
IP NASIH SERVERA: DD2 Latin America: 191.96.4.56:27015
de_dust2: 193.192.58.66:27020 , COD:MW2 Gama : 193.192.58.216:27021
DM: 193.192.58.53:27021
Cod:MW3 BETA : 193.192.59.222:27083 , Cod:MW3 ALPHA : 193.192.58.116:44444
http://www.oneandonly-cs.info/

 

 Pomoć u vezi pinga.

Ići dole 
AutorPoruka
Psy

Psy


Broj poruka : 28
Points : 44
Reputation : 0
Datum upisa : 31.12.2011

Pomoć u vezi pinga.  Empty
PočaljiNaslov: Pomoć u vezi pinga.    Pomoć u vezi pinga.  I_icon_minitimePet Mar 23, 2012 6:58 am

Ovako,već 2 dana imam problem sa pingom u cs-u, varira od 60-300 i užasno laguje.. Internet radi ok pošto dok sam na fb-u,yt i ostalim stranicama nemam problema.. Pre toga nisam imao problema osim uveče hoce da mi skoči ping ali to je uglavnom na sat vremena i tad mi baguje net.. sad udjem u bilo koje vreme odma laguje.. Na sistemu ništa nije menjano, instalirano, obrisano samo odjednom... Ako neko zna da pomogne nek kaže, samo da mu odgovor nije da reinstaliram cs Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pomoć u vezi pinga.  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć u vezi pinga.    Pomoć u vezi pinga.  I_icon_minitimePet Mar 23, 2012 7:28 am

koji net imas (provajder) , kolika je brzina tj paket to mozes proveriti na speedtest.net zatim ukoliko koristis wireles moras mi reci kako ti izgleda oprema tj antena.....

E sad ukoliko ti je net radio stalno lepo i pocelo od skoro onda je to tebe ili do provajdera drugo nema....Nakacio si neki virus mozda , sve je moguce....
Nazad na vrh Ići dole
Psy

Psy


Broj poruka : 28
Points : 44
Reputation : 0
Datum upisa : 31.12.2011

Pomoć u vezi pinga.  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć u vezi pinga.    Pomoć u vezi pinga.  I_icon_minitimePet Mar 23, 2012 7:42 am

Wireless imam.. Pomoć u vezi pinga.  Slika-wireless-antena-5-8ghz-Nanostation-loco--7169021v288h216 Brzina neta 2mb/s .. Pa pazi i ja sam mislio da je moguce, meni je cele zime skakao ping ali uvece oko 7,8 na sat,dva to kad se nakupe njih dosta gužva valjda, tako su mi rekli iz Madneta.. A tad mi je i fb bagovao i to, sad mi radi to ok samo na cs-u veliki ping, mada i sada uveče baguje.. Malo nelogično ali nazvaću ih sutra.. Jbg,živim u selu i ovde se na adsl čeka i po godinu dana osim ako nemaš vezu neku tako da sam primoran na ovo.. Hvala u svakom slučaju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pomoć u vezi pinga.  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć u vezi pinga.    Pomoć u vezi pinga.  I_icon_minitimePet Mar 23, 2012 12:35 pm

vidi imamo opremu istu i mogu ti reci da je sve do njih....I jos ako vam je dozvoljen torrent na wirelesu nece vam biti nikad kvalitetan net jer torrent kao program pravi puno konekcija na glavnom racunaru i brkaju vam se parametri.....To znam jer mi je pricao taj lik sto meni daje net , nama je torrent blokiran i nikad ali bas nikad nema nikakav prekid radi bolje nego adsl......
Nazad na vrh Ići dole
Psy

Psy


Broj poruka : 28
Points : 44
Reputation : 0
Datum upisa : 31.12.2011

Pomoć u vezi pinga.  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć u vezi pinga.    Pomoć u vezi pinga.  I_icon_minitimePet Mar 23, 2012 8:05 pm

Torent je dozvoljen.. mada iskreno ne bih mogao bez njega sve skidam odatle već godinu dana.. Hvala ti za ovo brate Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pomoć u vezi pinga.  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć u vezi pinga.    Pomoć u vezi pinga.  I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoć u vezi pinga.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pomoc!!! ..............................
» Sprej one and only cs ( Pomoc)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ONE and ONLY :: POMOC / TUTORIJALI :: TEHNICKA PODRSKA-
Skoči na: