ONE and ONLY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike 1.6
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
IP NASIH SERVERA: DD2 Latin America: 191.96.4.56:27015
de_dust2: 193.192.58.66:27020 , COD:MW2 Gama : 193.192.58.216:27021
DM: 193.192.58.53:27021
Cod:MW3 BETA : 193.192.59.222:27083 , Cod:MW3 ALPHA : 193.192.58.116:44444
http://www.oneandonly-cs.info/

 

 Admin na ONE and ONLY COD:MW3

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
D31AN

D31AN


Broj poruka : 18
Points : 30
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 32
Lokacija : BiH/Republika Srpska/Samac

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimeNed Jun 24, 2012 6:00 am

Ime prezime : Dejan Nijemcevic
Godina rodjenja: 1992
Nick u igri : D31AN
Vas STEAIM ID : "D31AN" 11941 STEAM_0:0:1216411119 0 00:18 105 1
Msn ,mail ili FB : dejanijemcevic@gmail.com https://www.facebook.com/dejan.nijemcevic
Na kom serveru bi zeleo admina: one and only cod:mw3
Admin iskustvo : nemam
Zelim admina zbog : najvise igram rano u jutro kada ima kojekakvih spanaca, portugalaca il odakle su vec neznam po meni najvise koriste aim vidjo sam par igraca pa da malo to regulisem Smile jer u zadnjih mjesec dana imam vise vremena za CS!
Sta je to "slot" ? slot je rezervisano mesto na serveru (zbog kojeg ja obicno budem izbacen najcesce jer je dosao admin tako pise bogami Smile Smile )
Sta je to "STEAM ID" ? STEAM ID je jedinstveni kod racunara koji se prepoznaje na mrezi
Da li znas da pustis demo i uploaduj jedan svoj: i sami ste vidili da znam uplodovo sam par 3-4 sad ga necu uplodat ako bude potrebe racite!


Poslednji izmenio D31AN dana Pon Jun 25, 2012 2:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
pop013

pop013


Broj poruka : 56
Points : 66
Reputation : 0
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Панчево

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimeNed Jun 24, 2012 10:45 am

Po meni,nemoj da se ljutis, ne bi trebalo da ti daju admina bar ne jos. Vredjao si admine, igrace, nisi imao obzira u opste.

Da ja odlucujem, pustio bi jos malo, da vidim da li si se malo uozbiljio i to je to. Ako se pokaze da jesi,dao bi ti admina jer si ipak dosta pomagao nama u hvatanju prevaranata. Jos jednom nemoj se ljutiti, sve ovo pisem iskreno i za dobrobit tebe i nas. Ajd u zdravlje

Nazad na vrh Ići dole
D31AN

D31AN


Broj poruka : 18
Points : 30
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 32
Lokacija : BiH/Republika Srpska/Samac

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimeNed Jun 24, 2012 8:48 pm

Ja sam uvjek bio ozbiljian... ono sto sam govorio za admine (j*bes ovo kad admin nece da radi svoj poso) to nije bilo nikakvo vrjedjanje ja to govorim samo kad ima citera a admin nece da nista poduzme vec samo ignorira... al sva sreca admini su poceli da me slusaju kad im se obracam pa vise nema potrebe za nervozom Smile
Hvala ti na tvom misljenju bar znam da bi mi ti dao admina kad tad a sad da cujemo heda admina sta kaze Rolling Eyes Question bounce Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
pop013

pop013


Broj poruka : 56
Points : 66
Reputation : 0
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Панчево

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimeNed Jun 24, 2012 9:05 pm

Po meni je to bilo vredjanje,jer ti mislis da mi neradimo nista ili da kuliramo nekog. Skoro uvek je tu neko i proveravaju se svi igraci, ne moze uvek u roku od minut dva sve da se odradi. Ko se zurio, glavu izgubio.
Nema na cemu,pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
D31AN

D31AN


Broj poruka : 18
Points : 30
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 32
Lokacija : BiH/Republika Srpska/Samac

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimeNed Jun 24, 2012 9:08 pm

Ja nisam reko da nijedan admin neradi nista mnogi su od njih stalno aktivni sto se tice kontrolisanja sto se moze primjetit svaki dan jer ja kad igram barem 3-4 igraca dobij ban savaki dan il svaki drugi sto je veoma dobro a znam da si ti jedan od tih koji rade poso!! Hvala i poz tebi Smile
Nazad na vrh Ići dole
MAMAC
Admin
MAMAC


Broj poruka : 27
Points : 44
Reputation : 1
Datum upisa : 31.03.2012
Godina : 36
Lokacija : Republika Srpska

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimePon Jun 25, 2012 1:46 am

da samo znas koliko sam tebe puta gledao.... ja ti nebih isto dao admina samo zato sto mislis da se za sekundu moze nek skontati,sto znaci da nemas iskustva....nekad nekoga gledam po 2-3 mape jer dobro krije...
Nazad na vrh Ići dole
D31AN

D31AN


Broj poruka : 18
Points : 30
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 32
Lokacija : BiH/Republika Srpska/Samac

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimePon Jun 25, 2012 1:57 am

Kao prvo gore sam napisao da nemam iskustva kao admin ali lako uocim citera meni netreba da ga specam dobro pazim kako ko koga ubija i ond ga specam vidim i prijavim ako ima aim a ni wh nije tesko uocit samo treba razlikovat lag od wh-a. hvala
Nazad na vrh Ići dole
Angel<skull>

Angel<skull>


Broj poruka : 8
Points : 8
Reputation : 0
Datum upisa : 21.03.2012
Godina : 31
Lokacija : Kragujevac

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: konkurs za admine   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimePon Jun 25, 2012 2:08 am

slazem se sa Mamcom...treba biti iskusan da bi bio admin,a posto ti nemas iskustva kao admin onda neznam zasto to i spominjes.razmisli!!!
Nazad na vrh Ići dole
D31AN

D31AN


Broj poruka : 18
Points : 30
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 32
Lokacija : BiH/Republika Srpska/Samac

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimePon Jun 25, 2012 2:22 am

Mnogi dobijaju admine a da nemaju iskustva barem osnovne komande kick, slay, ban, gag itd. Niko se nije rodio sa admionom na CS pa da ima iskustvo svi pocnu od nekle! i molio bi da zaobidjete ovu temu ako nemate sta drugo rec vec samo pisete da mi nebi dali admina o tome nek odluci head admin damije znat ko je vama prvi dao admina ja mozda nema iskustva kao admin na CS al zato imam na drugim igrama cak sam imao i svoj Track Mania server!

P.S
i dovoljno sam razmisljo dal da se prijavim za admina vec vise od pola mjeseca da nema citera nebi se ni prijavljivo!!
Nazad na vrh Ići dole
Angel<skull>

Angel<skull>


Broj poruka : 8
Points : 8
Reputation : 0
Datum upisa : 21.03.2012
Godina : 31
Lokacija : Kragujevac

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimePon Jun 25, 2012 2:31 am

mi stalni admini koji smo na serveru znamo zasto okrecemi tu temu "dali je neko iskusan ko zeli admina"jer onaj ko dobije admina po prvi put uglavnom se osili i pocne da "luduje po serveru"a to nije pravi nacin.Nemam ja nista protiv toga da ti dobijes admina,cak naprotiv.I jos nesto ima nas dosta dmina koji posecujemo server i vodimo racuna o njemu tako da nije potrbno da nam neko kaze dali ima citera ili ne.P.S
Nazad na vrh Ići dole
MAMAC
Admin
MAMAC


Broj poruka : 27
Points : 44
Reputation : 1
Datum upisa : 31.03.2012
Godina : 36
Lokacija : Republika Srpska

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimePon Jun 25, 2012 5:50 am

Ako kazes da nemamo potrebe da komentarisemo odma smo ja i ti na ratnoj nozi! Mi sebi biramo kolegu buduceg i MI sebi biramo probleme s kojima cemo se nositi. Head je tu da nas podrzi jer ima poverenja u nas izbor i head ne zna ko valja a ko ne (jer nije stalno na serveru),zato smo mi tu da odlucimo da prokomentarisemo i da te testiramo mozda ovako direktno preko postova...

1. Ovo nije samo jooj ja imam amx boli me tuki najaci sam
2. Admin ima i neke odgovornosti i obaveze s kojima s emoras svakodnevno nositi
3.Admin treba biti fleksibilan (da ponekad i primi kritiku) a koliko vidim ti odmah planuo,kako ce biti kad ti igrac nesto kaze.... ban O.o
i 3. Ja licno vidim mnogo bolje igrace koji bi mogli biti admini,ali naravno da bi te pustio da probas,samo da nisi prepotentan naravno.
Nazad na vrh Ići dole
pop013

pop013


Broj poruka : 56
Points : 66
Reputation : 0
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Панчево

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimePon Jun 25, 2012 6:44 am

Sto se iskustva tice...meni je ovo prvi put u zivotu da sam admin. Komande osnovne sam upamtio a i imam u notepadu sacuvano sve i non stop drzim otvoren isti Smile Sve se da nauciti...a sto se tice ponasanja cak i neki admini treba da obrate paznju na gore pomenuto.


Nazad na vrh Ići dole
D31AN

D31AN


Broj poruka : 18
Points : 30
Reputation : 0
Datum upisa : 24.02.2012
Godina : 32
Lokacija : BiH/Republika Srpska/Samac

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimePon Jun 25, 2012 7:57 am

Ja nisam reko da nema potrebe da komentarisete ja samo hocu da mi kazete nesto pozitivno jer vi ste dosli odma da me osudjujete...
Citat :
treba biti iskusan da bi bio admin,a posto ti nemas iskustva kao admin onda neznam zasto to i spominjes.razmisli!!
rvo ovo sam ja prokonto kao nikad nisam bio admin i zbog toga sam ja za vas mutav zasto me jednostavno nepustite da probam i da se dokazem. Takodje mene nije lako iznervirat rjecim i svadjom sa nekim da bi mu dao ban i mene su gagovali kad sam bio naporan i kad sam nesto krivo reko sto netreba eto sad vi admini sagledajte situciju dogovorite se sa rambom i davidim sta ce bit da se ova tema zakljuca.
Hvala vama trojici sto ste komentarisal nadam se da ce i drugi admin rec svoje misljenje pa da cete sutra donjet odluku! necu da vodim rat sa adminima nego sa citerima Wink Exclamation Question
Nazad na vrh Ići dole
LAB™Драгана

LAB™Драгана


Broj poruka : 401
Points : 282
Reputation : -259
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Суботица, Србија

Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitimePon Jun 25, 2012 8:56 am

Neću da zaključavam temu jer Rambo onda neće obratiti pažnju na nju, a pošto vidim da ste se nameračili da spamujete brisaću svaki sledeći post koji nije od head admina.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Admin na ONE and ONLY COD:MW3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin na ONE and ONLY COD:MW3   Admin na ONE and ONLY COD:MW3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Admin na ONE and ONLY COD:MW3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Admin na dd2....
» Admin!!!!!
» I jel moze admin ?
» Prijava za ADMIN
» Zahtev za admin

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ONE and ONLY :: ONE and ONLY SERVERI :: KONKURS ZA ADMINE-
Skoči na: